Участие в проекте 1+1 Міняю жінку

Спілкування спелеологів на різні теми
Ответить
Аватара пользователя
yukas
Сообщения: 1004
Зарегистрирован: 09 сен 2012, 14:18

Участие в проекте 1+1 Міняю жінку

Сообщение yukas » 28 июн 2016, 21:00

Кому интересно - отзовитесь!!

Ми шукаємо яскравих та харизматичних учасників, які на прикладі своєї сім'ї зможуть показати та розповісти в позитивному руслі про захоплення спелеологією.

Яким 25-45 років, одруженні більше 2-х років і мають дітей (2-16 років).

Сподіваюсь, що участь у проекті буде цікавою та ефективною з точки зору популяризації цього напрямку серед українців!

Також для героїв програми передбачено фінансову винагороду в розмірі 8000 грн.Ми запрошуємо українські сім’ї взяти участь у програмі «Міняю жінку». Основна мета якої – показати різноманіття і унікальність сімейних устоїв України та традицій різних країн! Проект є виключно культурним експериментом, і повинен розглядатися як цікава гра.Це сімейне шоу швидко полюбилося мільйонам глядачів і стало справжнім довгожителем українського телебачення. Завершився вже 11-й сезон програми. І тепер ми шукаємо нових героїв з цікавими професіями та захопленнями! У новому сезоні обмін відбуватиметься як і серед українських родин так і за участю закордонних сімей.«Міняю жінку» - це реаліті. Де немає постанов, акторів та декорацій. Все по-справжньому. Справжні сім’ї, справжні герої, справжні мами.

За правилами шоу мами з двох родин «міняються» на тиждень будинками. Обмін господинями відбувається з контрастних сімей. З різним соціальним статусом, світоглядом, ставленням до роботи та кар’єри. З різними поглядами на виховання дітей, харчування чи відпочинок.

Учасниці живуть в новому будинку разом з редактором знімальної групи, де для них відводиться окрема кімната (при неможливості виділити кімнату – повноцінне спальне місце).Перші кілька днів «нова мама» знайомиться з роллю, стилем життя і обов’язками тієї учасниці, яку вона замінила. Після цього вона має можливість внести свої правила в життя родини, а решта членів сім’ї повинні їх дотримуватися. В кінці тижня дві пари вперше зустрічаються разом і діляться своїми враженнями про новий досвід.

Як приклад Ви можете подивитися відео програм на сайті: http://1plus1.ua/minyayu-zhinku- за 11 сезонів в проекті взяли участь вже кілька сотень сімей і більшість з них продовжують підтримувати відносини і після завершення зйомок;

- будинки героїв не залишаються без нагляду. З «новою мамою» поселяється та цілодобово знаходиться редактор знімальної групи, яка стежить за виконанням всіх умов проекту;

- Витрати знімального процесу оплачуються телеканалом «1+1»;

- Деталі угоди прописуються в офіційному договорі;

- Фінансова винагорода сім’ї за участь в програмі 8000 грн.;

- Кастинг учасників проводитиметься до 01 липня 2016;

- Знімальний період: 8-9 днів протягом липня – вересня 2016.Ми запрошуємо:

- Повні сім’ї, що живуть разом та одружені більше 2-х років;

- Віком від 25 до 50 років;

- Необхідна наявність дітей від 2 до 16 років, які живуть в будинку з батьками;

- З цікавим професіями чи хобі;

- Володіння іноземними мовами не обов’язково, але вітається.

Ответить