Структура и органы УСА

ПРЕЗИДЕНТ АССОЦИАЦИИ

из устава УСА

4.21. Вищою посадовою особою Асоціації та її адміністративно-виконавчим і репрезентативним статутним органом є Президент Асоціації. Президент Асоціації очолює Президію Асоціації.

ПРЕЗИДИУМ АССОЦИАЦИИ

из устава УСА

4.13. Постійно діючим центральним виконавчим статутним органом Асоціації є Президія Асоціації.

ПЕРВИЧНЫЕ ОРГАНИЗАЦИИ

из устава УСА

4.47. Місцеві осередки Асоціації створюються не менше ніж п'ятьма членами Асоціації, які об’єднані спільним місцем проживанням, навчання, роботи або спелеологічними інтересами. Член Асоціації може входити тільки до одного місцевого осередку Асоціації.

ЧЛЕНЫ АССОЦИАЦИИ

из устава УСА

3.1. Членами Асоціації є особи, які відповідають визначеним законодавством та цим Статутом вимогам та були прийняті до членів Асоціації у встановленому цим Статутом порядку. За умови відповідності вимогам законодавства та цього Статуту, засновники Асоціації та інші особи, які брали участь в Установчій конференції Асоціації, прийняли рішення про створення Асоціації та погодились бути членом Асоціації, стають членами Асоціації з моменту її державної реєстрації у порядку, передбаченому чинним в Україні законодавством.

УКРАИНСКАЯ СПЕЛЕОЛОГИЧЕСКАЯ АССОЦИАЦИЯ

Приглашает в свои ряды всех, кто интересуется подземными открытиями и исследованиями, романтикой подземных путешествий, кого беспокоит сохранение уязвимого мира природных пещер и кто способен оценить преимущества совместной деятельности и сотрудничества.

На сегодняшний день в Украине исследовано и внесено в кадастр

2196 пещер.

В УСА состоит 149 спелеологов, которые представляют 36 клубов из

7-и стран, из них 128 - спелеологи из Украины.

ДРУЗЬЯ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЕВРЕМЕННО ВОЗОБНОВИТЬ СВОЕ ЧЛЕНСТВО В АССОЦИАЦИИ НА 2021 ГОД!


Вступить в УСА