Поклик безодні. Аладаглар 2019

Створено: Понеділок, 15 липня 2019

Результати експедиції УСА (проект Поклик Безодні) в печери долини Кеміклі, Аладаглар, Туреччина.

Експедиція проходила з 18 червня по 1 липня. В експедиції взяли участь 16 спелеологів (Україна, Ізраїль, Туреччина). В цьому році в горах було багато снігу і деякі входи в печери, що нас цікавили (Сокіл Мара, Крижане серце) були закриті.

Основним печерним об'єктом експедиції 2019 року була печера Гюльчітай. Глибина печери на сьогоднішній день 270 метрів. Висота входу 3050 метрів. Печера була відкрита в 2002 році в експедиції УСА. У печері було багато вузьких місць, які серйозно ускладнювали спуск в донну частину і роботу в меандрі, яким закінчується печера. В процесі експедиції велика частина вузькостей була розширена, була поліпшена навіска на вертикальних ділянках, а також були продовжені інженерні роботи в донному меандрі, який поки пройти нам ще не вдалося ...

Чергова експедиції в печери долини Кеміклі запланована на червень 2020 року.

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2196 печер.

Членами УСА є 263 спелеологи, які представляють 47 клубів із

7-ти країн, з них 234 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2019 РІК!


Вступити до УСА