Кримський гірсько-спелеологічний клуб

Клуб є продовжувачем діяльності Лабораторії карсту та спелеології при Сімферопольському державному університеті, створеного Дублянським В.М.

Датою офіційного відкриття Кримського гірсько-спелеологічного клубу можна вважати 20 травня 2006 року. Ідея створення належить Самохіну Генадію.

Взимку 2006 року Самохін Г.В. був прийнятий на посаду асистента кафедри Землеведення та геоморфології Таврійського національного університету. І вже у травні було організовано перший набір до спелеошколи. Ідея назви клубу належить декану географічного факультету Вахрушеву Б.А. На офіційному відкритті був присутній ректор університету Багров М.В. 

КГСК є регіональним куратором проекту УСА «Маркування та інвентаризація печер Криму» - координує дії та приймає активну участь у дослідженні Демерджі – Долгоруківського масивів.

Щорічно проводиться спелеошкола.

Зіібрання проходять у Таврійському Національному Університеті кожної середи з 16 до 19 години в 324 аудиторії (корпус А). Клуб має свій інформаційний стенд, на якому розміщена інформація про діяльность УСА, УІСК, КГСК.

Контакти:

Керівник клубу - Самохін Геннадій Вікторович, tel: 050 5951172, e-mail: gen-samokhin[@]yandex.ru

Технічний керівник – Панін Владислав, tel: 0992913781

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2148 печер.

Членами УСА є 90 спелеологи, які представляють 33 клуби із

6-и країн, з них 65 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2024 РІК!


Вступити до УСА