Громадська організація Одеський спелеоклуб «Пошук»

«Пошук» засновано у вересні 1965 року як експедиція по вивченню катакомб міста Одеси. Спеціалізується на спелестології, вивченні штучних підземних порожнин, гірських вироблень, гідротехнічних, культових, господарських та фортифікаційних підземель. Створений унікальний кадастр штучних підземних порожнин України.

На базі «Пошука» працює Південноукраїнський центр обліку та документації печер. Активно організуються експедиції по Україні, в Молдову, Наддністрянщину, Росію, Туреччину. Розроблено метод напівінструментальної топоз'йомки, що дозволяє оперативно отримувати побудову плану. Організували низку конференцій міського, республіканського та міжнародного рівнів. Надруковано декілька десятків статей, звітів, наукових та науково-популярних видань. Окрім наукової діяльності Пошук бере активну участь в суспільному та культурному житті міста. Здійснюються змагання, різнопланові музикальні фестивалі, вечірки, благочинні акції. Здійснюється співробітництво з низкою суспільних, наукових та приватних товариств. 

Контакти:

Голова Правління: Подруцька Наталія Борисівна, tel: +38-050-9602356, +38-067-1838718, e-mail: natashko[@]ukr.net

Замісник - Грек Ігор Олегович tel: +38-067-4840456, e-mail: grekigor[@]mail.ru

Адреса: Одеса, Старо-Базрний сквер, 5

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2148 печер.

Членами УСА є 90 спелеологи, які представляють 33 клуби із

6-и країн, з них 65 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2024 РІК!


Вступити до УСА