Київський спелеологічний клуб

 

Багато до сьогоднішнього дня активних членів КСК починали свою спелеодіяльність у різних Київських спелеологічних колективах у 60-70-х роках. Колективів було багато, але вони завжди об'єднувалися, коли цього вимагали інтереси спелеології. Ми разом досліджували печеру Атлантида, разом працювали в Середній Азії і разом починали роботи на Арабіці. Всі ці групи відносили себе до єдиної Київської секції спелеології, яка вела свою історію з далекого вже 1965 року.

Власне Київський спелеологічний клуб у його нинішньому вигляді веде свою історію з 1985 року, коли більша частина київських спелеологів прийняла рішення піти з системи туризму.

Детальніше...

Київська спелеосекція турклубу «Арсенал»

Спелеосекція турклубу «Арсенал» працювала у контакті з секцією спелеотуризму Київського міського турклубу з початку 70-х років. В різні роки дослідженням печер займалися арсенальці Владислав Васильєв, Олександр Савицький, Віктор Ночьовний, Анатолій Литвин, Володимир Моржевський, Микола Черубров, Сергій Мусіяченко, Альберт Смусь та інші. Спелеологи–арсенальці приймали участь у дослідженні та першопроходженні печер західної України, Криму, Кавказу та середньої Азії. В останні роки робота спелеосекції «Арсенал» сконцентрована на проекті «Мушкарова яма».

Контакти: Мусіяченко Сергій Трофимович, tel: 0992284508, e-mail: sergmus[@]ukr.net

 

Київський клуб спелеологів «Карст»

Київський клуб спелеологів «Карст»

Спелеоклуб «Карст» був створений у 1986 році на базі клубу «Пошук» та в його приміщенні. Ініціатором створення клубу та його першим головою став Володимир Діденко. Клуб проводив роботу на Західній Україні: печери Млинки та Озерна, пошук нових печер; також і в Криму: печера Красная, печера Кримська на Карабі, печери Чатир-Дага та Карадагського лісу; в Середній Азії: печери Кугітангу; на Західному Кавказі на плато Арабіка: печера Генрихова Безодня (С-120), печера Ахтіарська, спільна з москвичами робота в печері ім. Ілюхіна.

Детальніше...

Спелеологічний клуб "Свой путь"

Спелеологічний клуб «Свой путь» був створений у 2001 році на базі споряджувального центру «Сходження». На цей час клуб діє у двох містах: Києві та Дніпропетровську. Спелеологічні тренування в м.Києв проводить Кіосєва Лілія. Проводиться спелеошкола (першого та другого років навчання).

Контакты:

Керівник клубу: Кіосєва Лілія Сергіївна, tel: 0977857937

http://speleoclub.org.ua/

Київський спелеоклуб «Земляни»

 

Спелеоклуб «Земляни» з'явився 21 квітня 2004р., після ряду спелеотуристичених поїздок, спонукавши інтерес до більш серйозної, дослідницької діяльності. До 2010 р. збори проходили в Екіпірувальному центрі "Команда ЕКС", тепер у приміщенні турклубу "Романтик", м. Вишневе.

У різний час клуб брав участь у роботах у п. Млинки, Криму (Чатирдаг), на Закарпатті, регулярно бере участь у проектах ЗУРСГС (п. Оптимістична, Печера Українська - Золушка). У співпраці з тернопільським СК "Поділля" систематично проводить експедиції в п. Озерна (дослідження, кліматичні вимірювання, проект "вода в печерах"), в яких також часто беруть участь київські дігери (ACIS).

Детальніше...

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2148 печер.

Членами УСА є 90 спелеологи, які представляють 33 клуби із

6-и країн, з них 65 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2024 РІК!


Вступити до УСА