Донецький спелеоклуб «Незвідані землі»

Донецький спелеоклуб засновано у перші вихідні листопада 1972 року, на базі турклуба Донецького Державного Університету.

У 80-х роках перебазувався в середню школу №43. При ньому була заснована шкільна секція «Каскад».

До 90-х років основними районами клубу були Бзибь та Арабіка, на яких є декілька відкритих печер. Найбільш велика «Юнона». Також приймали участь у експедиціях в Ілюхінську, Пантюхіна.

Детальніше...

Харківський спелеологічний клуб «Варіант»

Молодіжна, спортивна, некомерційна організація. Клуб існує на ентузіазмі його членів, все майно клубу прид-бано його ж членами за свої кровні кошти.

Заснований у жовтні 1986 р. в наслідок злиття секції спелеотуризму Харківського держуніверситету та дитячої секції спелеотуризму при Палаці піонерів на базі школи №109. Далі трансформувався в секцію спелеотуризму при ХТУРЕ, хоча, знаючі люди кажуть, що трансформація була формальною, оскільки клубу потрібне було приміщення, виділити яке організації, що ніяк не пов’язана з ХТУРЕ, було проблематично. В теперішній час клуб є самостійною юридичною особою, володіє відокремленим майном. Клуб має печатку, емблему та інші реквізити.

Детальніше...

Харківський обласний благодійний фонд сприяння історико-культурним дослідженням «Діти підземелля»

Був заснований у 2005 році з цільовим призначенням - дослідити штучні підземні спорудження у м.Харкові та області. Пізніше переніс активність за межі Харкова та України. Організація суто спелестологічного напрямку. Основні напрямки діяльності – пошук, обстеження та картографування антропогенних печер, культурно-просвітницька діяльність. Нараховує біля 20 активних бійців плюс «позашлюбні діти підземелля» - співчуваючі та допомагаючі.

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2148 печер.

Членами УСА є 90 спелеологи, які представляють 33 клуби із

6-и країн, з них 65 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2024 РІК!


Вступити до УСА