Ужгородський клуб «Банзай-Ра»

Клуб Банзай-Ра створено 25 квітня 2003р.

Головою правління є Олексій Жданович, першопроходець відомої печери Воронья, чемпіон та рекордсмен світу зі спелеотехніки, його помічник – Жданович Віра, Жданович Катерина, Кудашов Гена, Михайло Малець, Баклагін Євген, Глеба Ростик. Під їх чуйним керівництвом було виховано біля 4-х поколінь дітей. Кожна група по 25 дітей. Спочатку клуб займався тільки спелеологією, скелелазінням та орієнтуванням.

Далі клуб почав займатися туризмом (пішохідним та лижним), велосипедним спортом. У підсумку це привело до мультиспортивних та пригодницьких гонок, а також велооріентуванню та кроскантрі. Наразі клуб займається усіма вищеперерахованими видами спорту. Найбільш активно проявляє себе на українськїй та міжнародній арені в пригодницьких гонках (Adventure race) та велооріентуванню (MTBO). Кожне нове покоління починає своє навчання саме зі спелеології. Останні спелеопоїздки – це Крим та печери Закарпаття (Тячівський, Перечінський, Ужгородський райони).

Контакти:

Жданович Олексій 050-373-01-80

Кудашев Генадій 095-487-50-71

www: banzaj-ra-com-ua.1gb.ua

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2148 печер.

Членами УСА є 90 спелеологи, які представляють 33 клуби із

6-и країн, з них 65 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2024 РІК!


Вступити до УСА