Структура і органи УСА

ПРЕЗИДЕНТ АСОЦІАЦІЇ

із статуту УСА

4.21. Вищою посадовою особою Асоціації та її адміністративно-виконавчим і репрезентативним статутним органом є Президент Асоціації. Президент Асоціації очолює Президію Асоціації.

ПРЕЗИДІЯ АСОЦІАЦІЇ

із статуту УСА

4.13. Постійно діючим центральним виконавчим статутним органом Асоціації є Президія Асоціації.

ПЕРВИННІ ОРГАНІЗАЦІЇ

із статуту УСА

4.47. Місцеві осередки Асоціації створюються не менше ніж п'ятьма членами Асоціації, які об’єднані спільним місцем проживанням, навчання, роботи або спелеологічними інтересами. Член Асоціації може входити тільки до одного місцевого осередку Асоціації.

ЧЛЕНИ АСОЦІАЦІЇ

із статуту УСА

3.1. Членами Асоціації є особи, які відповідають визначеним законодавством та цим Статутом вимогам та були прийняті до членів Асоціації у встановленому цим Статутом порядку. За умови відповідності вимогам законодавства та цього Статуту, засновники Асоціації та інші особи, які брали участь в Установчій конференції Асоціації, прийняли рішення про створення Асоціації та погодились бути членом Асоціації, стають членами Асоціації з моменту її державної реєстрації у порядку, передбаченому чинним в Україні законодавством.

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2148 печер.

Членами УСА є 90 спелеологи, які представляють 33 клуби із

6-и країн, з них 65 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2024 РІК!


Вступити до УСА