XXVIII З'їзд УСА

11-14 жовтня 2019 року відбувся XXVIII З'їзд УСА, який проходив на базі ХСК «Атлантида», Завалля.

XXVIII З'їзд УСА, Завалля

На гостинну і привітну базу ХСК «Атлантида» приїхали 57 спелеологів, не враховуючи дітей. Були представники Молдови, Росії і навіть Болгарії, а також України.

Детальніше...

XXVII З'їзд УСА

XXVII з'їзд УСА відбувся 7-9 грудня в Закарпатській області с. Гукливе.

XXVII З'їзд УСА, Гукливе

В роботі з'їзду взяли участь 22 спелеолога з Києва, Полтави, Одеси, Тернополя, Чернівців, Ужгорода та Чорткова. Традиційно з'їзд проходив за наміченим планом і почалося все з огляду визначних пам'яток і красот цього регіону.

Детальніше...

XXVI З'їзд УСА

9-15 жовтня 2017 року відбувся XXVI З'їзд УСА, який проходив у два етапи - перший етап на базі Чортківського клубу спелеологів «Кристал», Залісся; другий етап на базі відпочинку «Лісова пісня», м.Борщів.

XXVI З'їзд УСА, Залісся - Борщів, 2017

Для 25 спелеологів і 4 дітей традиційний з'їзд УCА почався 9 жовтня.

Детальніше...

XXV З'їзд УСА

28-30 жовтня 2016 року відбувся XXV З'їзд УСА, який вперше за час існування Асоціації проходив у м.Запоріжжя на о.Хортиця.

XXV З'їзд УСА, Запоріжжя, Хортиця, 2016

Запоріжжя зустріло учасників З'їзду прохолодною, але сонячною погодою, а місце проведення З'їзду - база відпочинку "Металург" - гарячим чаєм і кавою. Унікальний дров'яний Запорізький СамоВар, наданий на час проведення З'їзду генеральним спонсором З'їзду фірмою "Практика", цілодобово зігрівав усіх бажаючих гарячими напоями.

Детальніше...

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2148 печер.

Членами УСА є 90 спелеологи, які представляють 33 клуби із

6-и країн, з них 65 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2024 РІК!


Вступити до УСА