Загальні положення

Українська спелеологічна Асоціація є всеукраїнською громадською організацією спелеологів України. Асоціація здійснює свою діяльність у тісній взаємодії з іншими громадськими, спелеологічними та науково-дослідницькими організаціями.

Асоціація була заснована у 1992 році та зареєстрована Міністерством України у справаз молоді та спорту в статусі національної організації спелеологів України. У 2004 році була завершена перереєстрація УСА Міністерством юстиції України як всеукраїнської громадської організації.

З 1992 року УСА є членом Міжнародного спелеологічного Союзу (UIS - Union International of Speleology). З 2012 року є членом Европейської Спелеологічної Федерації (ESF- European Speleological Federation).

Головною метою Асоціації є всебічне сприяння та розвиток громадської спелеологічноїй діяльності на місцях, що здійснюється як клубами та секціями, так і індивідуальными членами, а також сприяння развитку спелеологічних досліджень та охороні печерних ресурсів.

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2148 печер.

Членами УСА є 90 спелеологи, які представляють 33 клуби із

6-и країн, з них 65 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2024 РІК!


Вступити до УСА